Dagens outfit
Publicerad,
Jag och Molly följde med pappa Hugo på en plåtning för VeckoRevyn idag. Vi fick låna lite skönt ljus av Daniel Stigefelt som var fotografen.
Mollys outfit kommer från Ti mo och är köpt på 2 plan
Daniel & Molly
Skiiiiit sööööt unge
Nu börjar hon ju bli en stor tjej! Ni borde vara stolta över en sån söt liten bebis :)) (jag vet inte om man fortfarande kan säga bebis? tycker att barn är bebisar tills dom fyller tio haha!)
Ha en härlig kväll!
Wow vilka fina kort på Molly! Hon verka trivas som fisken i vattnet framför kameran. Och med tungan rätt i mun.:-) Dagens outfit var jättefin på Molly och såg så skön ut.
Skönt att se henne kammad för en gångs skull.
”E” vad är det för jävla kommentar? tror du inte dom borstar hennes hår eller? barn kladdar och pillar klart som fan inte håret ser ut som i en blöjreklam varenda dag -.-
Nej vad soot, ahhh du e sa lyckligt lottad Paula for att ha en sa fin liten angel. haha helt cheesy, men hon e ju sa goo!
Gud va söt hon är, du har verkligen en urgullig dotter Paula! 🙂
Tredje bilden ned ifrån. Iiih så söt 😀
Så söt man kan vara 🙂
Nina – Fördelen med en blogg är att folk får uttrycka isna åsikter, det är även fördelen med sverige.
Det kan också vara en nackdel, men det beror också på HUR man väljer att tolka en kommentar.
Jag håller för övrigt med den som skrev angående håret, men det betyder varken att jag är en elak person, tycker illa om Paula eller supersöta Molly eller har det minsta agg mot något.
Man får helt enkelt ta saker med en klackspark, vara optimist eller pessimist. Tror Paula är expert på att ta det goda ur varje kommentar, oavsett vad som skrivs.
Redan en liten fotomodell 🙂
gud vad söt hon är!!
inte så mycket äldre än min lilla tjej =)
dom växer så snabbt!!
Hon kommer att sälja sig jätterbra redan är duktig:) exakt som sin mor
Hej. Detta är första gången jag besöker din blogg och ni har den sötaste ungen jag har sett (eller ja, delad plats med min systers barn hehe). Cred till er unga mammor säger jag bara, känns som om ni får stå ut med mycket skit för att ni är så pass ”unga”. Jag kommer aldrig skaffa barn, inte min grej det där att ha ansvar över ett annat liv. Men ah, ville bara skriva några rader. Lycka till med allt :).