Just nu
Publicerad,
Mötte upp Hugo efter jobbet. Vi har uträtt en hel del ärenden. En påse full med bebissaker har vi också, weei. Just nu sitter vi på banken och käkar middag, mamma och dom är här i krokarna. Mamma har tydligen kört ihop med en buss, ingen allvarlig skada men läskigt ändå!
Hugo kan aldrig vara seriös =)
Han var så hungrig att han inte kunde ta annat än suddiga bilder
Dilfen
ungefär hur många ggr i veckan äter ni ute?? superbra blogg förresten!:)
hugo ser ju hur bra ut som helst! snygg stil för en mysig middag, men du då paula gillar du inte att ”klä dig efter stället” =) klännig osv?!
Ida: Varför måste hon klä upp sig? Hon ska äta mat, inte träffa kungen
jag sa inte att hon måste heller, jag frågade en enkel fråga som var gillar du inte att klä upp dej?! middag ute ser jag som att det blir mycket mysigare om man klär upp sig lite! iaf sätter på sig något finare än en vanlig simpel tröja! så jag sa inte heller att hon skulle träffa kungen, men sin pojkvän, det är bra nog!=)
Paula har du läst Detta inlägg i Hugos blogg om du inte har gjort det så gör det och kommentarerna!
http://hugorosas.se/hej-lady-dahmer-det-ar-inget-fel-med-barbies-lappglans-och-bimbos
Haha dilf 🙂
Kan du inte lägga upp bilder på det ni köpt? Vore så himla kul 🙂
luffare klädd.
hehe, vad passande att du bär blått och hugo rosa 🙂
du är grym Paula, en av få som faktiskt känns väldigt ”mänsklig” i cybervärlden 🙂
tjohej o bamsekram till dig !
den ljusblå tröjan var verkligen jättefin på dig! jag undrar var den kommer från? 🙂 kram
Paula, är det okej med dig ifall man vill prata ut hos dig? Om privata saker, t.ex familjeangelägenheter? Via mail givetvis. Du känns så jordnära, att du kan se saker från olika perspektiv och bra på att ge råd och inte rädd att säga det du tycker.
Skulle vara jättesnällt ifall du svara på det här, så att jag får veta!
Ni är så fina!
Får man fråga varför du aldrig sminkar dig? Sånt måste man väl tänka på när man har pojkvän 🙂 Så han inte tröttnar dvs.