Header Image

Paula Uribe, Kontakt: [email protected]

Hej och välkommen till mitt nya hem på Vimedbarn.se!

Profile Avatar

Fredagsmiddag

Publicerad,

20130104-195518.jpg

Min fina man

20130104-195608.jpg

Gratinerad hummer

20130104-195642.jpg

20130104-195852.jpg

Just nu ligger jag i mammas soffa och fryser, vi väntar på att gladiatorerna ska börja. Det är typ min dröm att få vara med och tävla i gladiatorerna!

20130104-200151.jpg

9 Kommentarer

  1. Sexigaste paret!!

  2. Snälla kan du inte visa lite mer magbilder?:)

  3. Jag är 17 år och lever i staden Gävle, har en pojkvän som betyder mycket för mig. 16 riktiga syskon, en utav sveriges största familjer. I min blogg kommer ni kunna följa MITT liv (inte min familjs så klaga inte som ni ALLTID gör, lol)
    Nya bilder uppdateras varje dag, flera ggr om dagen. Lägge rmycket åsikter och lever allmänt som en vanlig 17 årig tjej, skola, pojkvän, bloggen och min syster som är världens bästa vän!

    min blogg: http://nattstad.se/nathaliebjorklund

  4. Ville bara tipsa om ett pojknamn: Vidar!

  5. hej (:
    ville bara säga att din blogg är riktigt bra, och väldigt ”mysig”.
    man känner dig liksom inte men ändå tycker man om dig på ett sätt, för du verkar vara en härlig och go tjej.
    men jag har en fråga, och nu vill ja bara ha dina tankar och åsikter om det, så inget dömande. jag undrar hur du tänker gällande päls? typ äkta päls på luvan, äkta pälsboll på mössan och jackor/kappor helt i äkta päls? jag är nämligen väldigt emot det och blev nyfiken på hur du ställer dig till det. vore tacksam för svar, och fortsätt som du gör, lätt en av de bästa bloggarna i sverige! 😀

  6. Njut av varenda dag! Jag är så avundsjuk på dig, du har killen, du har en bebbe på G och allt verkar gå bra för dig!
    Jag själv har precis förlorat min pojkvän, och blivit av med mitt jobb pga att jag inte ville ligga med min chef. Visst är livet orättvist för vissa?
    Så som sagt, njut av vaaarenda dag!!

    Ps. Jag gillar din blogg (ny läsare).
    Jag önskar er all lycka.

  7. Mmm det ser sååå gott ut!!

  8. Vad gott det såg ut! Måste säga att du är så himla vacker, du och Hugo passar verkligen bra tillsammans. 🙂

    Jag har även loppis i bloggen, där säljs det mycket barnkläder men även kläder till mamman. Kramen! 🙂

    http://www.missvendel.blogg.se

Lämna ett svar

Din e-postadress kommer inte publiceras. Obligatoriska fält är märkta *